Nasza historia

Rok 2020. Był to czas wielu zmian na świecie, wielu ważnych decyzji dla wszystkich ludzi. Również w tym roku powstał pomysł na stworzenie sklepu PRENDO.PL. Sklepu z pozoru jak każdy inny jednak różniącego się na tle innych. Myślą przewodnią były słowa „Piękna i jakościowa biżuteria nie musi być droga”. Na rynku spotkaliśmy się z niezliczoną ilością produktów z tej branży. Wiele z nich było pięknych ale tylko na zdjęciach. Długo szukaliśmy produktów, które mogłyby zasługiwać na to aby znaleźć się w naszym asortymencie. Postanowiliśmy znaleźć takie, których realne piękno przewyższy możliwości techniczne aparatów fotograficznych. Efekty naszych starannych poszukiwań, znajdą Państwo pod adresem PRENDO.PL

Resztę tej historii napiszemy wspólnie z Wami!

 

Dlaczego PRENDO.PL?

Każdy klient niesie ze sobą bagaż pełen doświadczeń, mądrości i emocji. Choć spotykamy się wirtualnie, traktujemy każdą osobę indywidualnie. Byliśmy z nimi już w pracy, na randkach, spotkaniach rodzinnych i wielu innych okolicznościach. Naturalnie, nikogo nie śledziliśmy jednak byliśmy z nimi myślami pakując kolejny złoty naszyjnik, srebrne kolczyki czy przepiękne bransoletki. Dla nas klient to nie kolejna cyferka w statystykach, nie kolejny wystawiony paragon. Wiemy, że wchodząc do naszego sklepu, szukasz czegoś na randkę, na urodziny dla babci czy prezentu dla dziewczyny.

Jesteśmy tu po to, aby dać Ci dokładnie to czego potrzebujesz!

cropped-logo_prendo.png
23

MARKA COLIBRA

Colibra to marka z ponad 40 letnią tradycją, posiadająca największy zakład biżuterii modowej w Polsce. Lider w swojej branży, zajmujący się produkcją biżuterii na rynek krajowy i zagraniczny. Szczycą się najlepszą technologią, która zapewnia wysoką jakość wyrobów oraz doskonały design.

Nie bez powodu marka nosi nazwę Colibra. Subtelna, delikatna i przyjazna dla skóry biżuteria dopasowana do oczekiwań najbardziej wymagających klientek doskonale odzwierciedla charakter najmniejszego ptaka świata nazywanego – latającym klejnotem.

Menu
Close

Koszyk

Close

Lista życzeń

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Masz już konto?

Close

Categories